PRODÁM DOMÉNU :        www.kurzkadernictvi.cz

  VOLEJTE 775200960

           

          Rekvalifikační kurzy

 KADEŘNICE - KADEŘNÍK

                       BOHUŽEL KURZY JSOU

                 POZASTAVENY 

Rekvalifikační kurzy  KADEŘNICE - KADEŘNÍK

Ve svém kadeřnictví nabízím rekvalifikační kurz „Kadeřnice - Kadeřník“. Zájemce po jeho absolvování obdrží certifikát s akreditací MŠMT ČR, na jehož základě může podnikat na vlastní živnostenský list.

                                                                                                                     

Osnova:

Výuka je vedena dle učební osnovy, stanovené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Vyučují se pouze odborné předměty, týkající se pracovní činnosti „holičské a kadeřnické práce“. Osnova obsahuje klasická témata např. mytí vlasů, natáčení , stříhání dámských a pánských účesů, společenské účesy, fénování, barvení, melírování, přelivy, preparace (trvalá ondulace) a mnoho dalšího.

Jednotlivé výukové lekce mají přesný rozvrh a řád, obsahují teoretické základy a praktické dovednosti vyučované pozvolným tempem, metodou postupování od jednoduchého ke složitějšímu. Učební prostory jsou vybaveny pro teorii i praxi. Praktická část probíhá v učebně, kde každý účastník má své vlastní pracovní místo!, ne v kadeřnickém salonu při plném provozu. Tím je zajištěno dostatek času pro vysvětlování učiva, opakování i k individuálním potřebám klienta. K výuce používáme i modely z veřejnosti, čímž poskytujeme účastníkům obrovský prostor pro praktický nácvik jednotlivých kadeřnických úkonů.

Absolvent tak ovládá znalosti a dovednosti, potřebné k vykonávání pracovní činnosti jak po stránce teoretické, tak i praktické. Dle našich dlouholetých zkušeností se naprostá většina absolventů stává po absolvování kurzu profesionály s velmi dobrým základem pro další kadeřnickou kariéru jak v zaměstnaneckém poměru, tak při soukromém podnikání.

                                                                  

Vyučující:
V tomto kurzu Vás naučím základním kadeřnickým znalostem a dovednostem. Většinu času věnuji praxi a individuálnímu přístupu k uchazeči o kurz. Z tohoto důvodu kurzy pořádám při 1 až maximálně 6 uchazečích, čímž garantuji maximální možnost tréninku a kontroly zúčastněných zájemců. Učební hodiny a praxe jsou individuálně po domluvě celoročně.

Doklad:
Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou. Absolventi rekvalifikačního kurzu obdrží „Doklad o kvalifikaci na pracovní činnost holičské a kadeřnické práce“. Tento kvalifikační doklad je oficiálním dokladem o rekvalifikaci, uznávaným na celém území ČR (EU). Držitele opravňuje k provozování kadeřnické praxe ve všech provozovnách a zařízení jak v zaměstnaneckém poměru, tak při soukromém podnikání, protože umožňuje získat živnostenský list s předmětem podnikání – holičské a kadeřnické práce. 

 

 Doba kurzu:

  • Kurz probíhá 3x týdně po dobu 3 měsíců.
  • V ceně kurzu je veškerý materiál s kterým bude absoluvent pracovat.

                                       

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!